Targi budowlane na Podpromiu

Targi marzec 2010 na Podpromiu to coroczna impreza na której jesteśmy zawsze od wielu lat. Od poczatku postawiliśmy sobie wysokie wymagania dot. ekspozycji by prezentować wszystko to co mamy okazję widzieć na najwiekszych targach Europejskich w Veronie, Frankfurcie czy Wels.
W tym roku nie obyło się od nowości. Stałym elementem już od ponad roku jest nasz piec kaflowy z kafli dołków - który to od zawsze przyciąga oko wszystkich tych którzy cenią stare tradycję i ciepło promieniujących kafli.

Ta edycja targów była również okazją pokazania kominków III generacji. Nowoczesnych kominków wybudowanych na bazie płyt szamotowych (juz nie karton gips) z zastosowaniem wkładu stalowo-szamotowego podłączonego do masy kumulacyjnej. Elementy zewnętrzne zbudowane z materiałów ciepłych tj. kafli wielkogabarytowych Jasba/Sommerhumer oraz ciepłych zapraw szamotowych. Piece potrafiące grzać całą powierzchnią piece w których stosujemy małe kratki przez co niema brudzenia ścian i nadmiernego ruchu kurzu w domu.

Największą popularnością cieszyła się prezentowana przez nas kuchnia kaflowa wraz z zabudowanym piekarnikiem i płytą gazową, oraz piec na drewno do pieczenia chleba, mięs i pizzy.

Zapraszamy do oglądniecia zdjęć.

dsc_5571_resize_230    dsc_5573_resize_230     dsc_5575_resize_172

powrót